yes

Już się zbliża wyjątkowy czas: Święta Bożego Narodzenia. Już się zbliża wyjątkowy Gość – Wcielony Bóg – Jezus. Bez Niego nie byłoby powodu do radości, do świętowania, nie byłoby światła, kolorów i błyskotek. Podejmując wiele czynności zewnętrznych, aby nasz dom był czysty i pięknie ozdobiony pamiętajmy o tym, by dzieci wiedziały, dlaczego to robimy. Także w przedszkolu szykujemy się do Bożego Narodzenia. Dzieci uwielbiają ten okres ze względu na oprawę Świąt; choinkę, prezenty, kolorowe światełka i ozdoby. W tym roku postanowiliśmy naszą grupową choinkę „ubrać” jedynie w ozdoby przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami. Cieszymy się, że każde dziecko mogło zawiesić swoją ozdobę i być dumnym, że taką piękną wykonało z pomocą najbliższych. Naprawdę wszystkie były piękne. Zresztą oceńcie sami.

s. Mariola Elżbieta Lasek, nauczycielka oddziału II

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.