yes

Już się zbliża wyjątkowy czas: Święta Bożego Narodzenia. Już się zbliża wyjątkowy Gość – Wcielony Bóg – Jezus. Bez Niego nie byłoby powodu do radości, do świętowania, nie byłoby światła, kolorów i błyskotek. Podejmując wiele czynności zewnętrznych, aby nasz dom był czysty i pięknie ozdobiony pamiętajmy o tym, by dzieci wiedziały, dlaczego to robimy. Także w przedszkolu szykujemy się do Bożego Narodzenia. Dzieci uwielbiają ten okres ze względu na oprawę Świąt; choinkę, prezenty, kolorowe światełka i ozdoby. W tym roku postanowiliśmy naszą grupową choinkę „ubrać” jedynie w ozdoby przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami. Cieszymy się, że każde dziecko mogło zawiesić swoją ozdobę i być dumnym, że taką piękną wykonało z pomocą najbliższych. Naprawdę wszystkie były piękne. Zresztą oceńcie sami.

s. Mariola Elżbieta Lasek, nauczycielka oddziału II

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Konkurs recytatorski
Regulamin konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” Organizator: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr
POD ZIEMIĄ, POD WODĄ…
W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o
WIOSENNY SPACER ZIMĄ
21 lutego przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych zwiastunów wiosny.
Ferie w kosmosie
Rozpoczynając ferie grupa starszaków wyruszyła w kosmos specjalną rakietą, tj. ogromnym pudłem z dostosowanymi do
Bajkomania trwa
W piątkowe popołudnie tj. 16 lutego odwiedziła nas mama Leona przynosząc ciekawą bajkę „Franklin mówi
Bal karnawałowy „Na zamku” – grupa Starszaków
W czwartek 8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Starszaki zostały zaproszone do