Takich Dziadków nigdzie nie znajdziecie!

Uroczystość dnia Babci i Dziadka w Gr.II obchodziliśmy we wtorek 23 stycznia. W prezencie dzieci przygotowały „Jasełka” oraz upominki w postaci kolorowej świeczki. Przygotowanie przedstawienia kosztowało trochę trudu z powodu słabej frekwencji dzieci. Cieszymy się ogromnie z osiągniętego celu. Zabawa w teatr uczy odpowiedzialności za wspólne dzieło, ponieważ tylko razem można je wykonać.

Po inscenizacji dzieci z uśmiechami i wypiekami na twarzy wyrecytowały z głębi serca wierszyk i zaśpiewały piosenkę dla Babci i Dziadka. Następnie wręczyły przygotowane upominki.

Po reakcji zebranych wnioskujemy, że występ wnucząt bardzo się podobał. Niektórzy wzruszyli się do łez… Spotkanie z Babciami i Dziadkami dzieci zakończyły na ich kolanach, w serdecznych uściskach.

Dziękujemy naszym Gościom za otwarte serca i stworzenie miłej atmosfery. Z okazji ich święta życzymy wielu łask Bożych i radości z wnucząt.

s. Mariola Elżbieta Lasek, nauczycielka oddziału II