yes

24 stycznia w grupie maluszków odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Atmosfera pełna oczekiwania panowała od samego rana. Dzieci wchodząc do sali opowiadały, kto przyjdzie na przedstawienie. Godzina biegła za godziną i po odpoczynku i podwieczorku rozpoczęły się bezpośrednie przygotowania na przyjście gości. W godzinach popołudniowych do przedszkola zaczęli przybywać z bliska i z daleka Babcie i Dziadziusiowie. Kiedy wszyscy już byli obecni, maluszki odważnie i bez tremy rozpoczęły przedstawienie „Jasełek” . Każde dziecko odgrywało wybrana przez siebie rolę. Po występie przedszkolaki wręczyły kwiaty, które namalowały same i przy pomocy nauczycielek włożyły w ramki. Uściski i całusy od Babci i Dziadka były nagrodą dla „małych aktorów”. I na koniec jeszcze słodki poczęstunek, soczek i ciasteczka. I pamiątkowe zdjęcia na uwiecznienie tej pięknej chwili. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a s. Dyrektor, mamie Leonka i mamie Mikołaja dziękujemy za pyszne ciasteczka.

  1. s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału I
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9
Konkurs “Mój Lajkonik”
Dzieci z grupy Starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym z okazji „Pochodu Lajkonika”, który polegał
KONKURS „NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”
  W marcu Starszaki uczestniczyły w wycieczce do Kina Kijów, gdzie oglądały bajkę  „Wyspa Puffinów.
Dzień dziecka w przedszkolu
Atrakcje w przedszkolu: 3 czerwca 2024
Dzień Mamy i Taty u Maluszków
Przedstawienie o małej żabce.