yes

24 stycznia w grupie maluszków odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Atmosfera pełna oczekiwania panowała od samego rana. Dzieci wchodząc do sali opowiadały, kto przyjdzie na przedstawienie. Godzina biegła za godziną i po odpoczynku i podwieczorku rozpoczęły się bezpośrednie przygotowania na przyjście gości. W godzinach popołudniowych do przedszkola zaczęli przybywać z bliska i z daleka Babcie i Dziadziusiowie. Kiedy wszyscy już byli obecni, maluszki odważnie i bez tremy rozpoczęły przedstawienie „Jasełek” . Każde dziecko odgrywało wybrana przez siebie rolę. Po występie przedszkolaki wręczyły kwiaty, które namalowały same i przy pomocy nauczycielek włożyły w ramki. Uściski i całusy od Babci i Dziadka były nagrodą dla „małych aktorów”. I na koniec jeszcze słodki poczęstunek, soczek i ciasteczka. I pamiątkowe zdjęcia na uwiecznienie tej pięknej chwili. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a s. Dyrektor, mamie Leonka i mamie Mikołaja dziękujemy za pyszne ciasteczka.

  1. s. Eligia Alina Ryniak, nauczycielka oddziału I
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Konkurs recytatorski
Regulamin konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” Organizator: Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr
POD ZIEMIĄ, POD WODĄ…
W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o
WIOSENNY SPACER ZIMĄ
21 lutego przedszkolaki z grupy maluszków wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu pierwszych zwiastunów wiosny.
Ferie w kosmosie
Rozpoczynając ferie grupa starszaków wyruszyła w kosmos specjalną rakietą, tj. ogromnym pudłem z dostosowanymi do
Bajkomania trwa
W piątkowe popołudnie tj. 16 lutego odwiedziła nas mama Leona przynosząc ciekawą bajkę „Franklin mówi
Bal karnawałowy „Na zamku” – grupa Starszaków
W czwartek 8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Starszaki zostały zaproszone do