„Moja gra logopedyczna”

1. Temat konkursu: Stworzenie różnego rodzaju gier logopedycznych dotyczących wybranej głoski lub ćwiczeń usprawniających artykulatory.

2. Organizator: Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego im. Bł. Ojca Gwidona.

3. Koordynator: nauczyciel-logopeda Marta Smarzewska-Złotnik.

4. Cel: upowszechnianie wiedzy logopedycznej i troska o poprawność językową oraz rozbudzenie kreatywności dzieci.

5. Adresat konkursu: Wszystkie dzieci w przedszkolu, podzielone na dwie grupy wiekowe:

– kategoria I: dzieci trzyletnie i czteroletnie,

– kategoria II: dzieci pięcioletnie i sześcioletnie.

6. Zasady uczestnictwa: Praca powinna być podpisana; technika i sposób wykonania pracy dowolny.

7. Kryteria oceny:

– walory artystyczne i estetyczne,

– zgodność z tematem,

– ciekawe przedstawienie tematu,

– samodzielność wykonania pracy przez dziecko.

8. Termin zgłoszenia: Prace należy składać u wychowawców grup do 01.03.2014

9. Formy nagradzania: Laureaci otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy dyplom za udział w konkursie.

10. Data i miejsce rozwiązania konkursu: Konkurs zostanie rozstrzygnięty w Europejski Dzień Logopedy (06.03.2024).

11. Przekazane na konkurs prace przechodzą na własność organizatora i będą wykorzystywane przez logopedę na zajęciach logopedycznych do nauki poprawnej wymowy.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.