yes

W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o tym, czy w Polsce są wulkany, czym różni się gejzer od wulkanu i jakie niebezpieczeństwa są z nimi związane, gdzie znajduje się największa na świecie rafa koralowa i kto ją zamieszkuje. Poznały także zabawną historię „O złośnicy Ośmiornicy” i szukały sposobów, jak mogą jej pomóc. Nie zabrakło także zabaw z rywalizacją, badawczych oraz językowych.

Czy łatwo jest przemierzyć drogę z odległego kosmosu na głębokości ziemi i wody? Starszaki znalazły skuteczny sposób. Jaki? Nieodłącznym elementem zabaw w tym czasie było szare, kartonowe pudło, które tym razem z rakiety zamieniło się w kilkuosobową łódkę😊.

  1. Marlena Monika Siuta, nauczycielka oddziału III
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Podziękowanie
Dziękujemy wszystkim za piękny rok 2023/2024 w przedszkolu.      
Spotkanie z Siostrami Duchaczkami z Burundi
Dziś odwiedziły przedszkole 3 siostry z Burundi przebywające po raz pierwszy w Polsce. Dzieci z
Ogłoszenie o pracy na rok szkolny 2024/2025
Zatrudnimy od września 2024 roku: 1. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – pełny etat (wakat). 2. Pedagog
Uroczyste pożegnanie przedszkola
Podczas ostatnich dni w grupie starszaków trwały przygotowania do uroczystego pożegnania przedszkola. Dzieci powtarzały wiersze,
Z wizytą w Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków
W piątek 7 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Słowa w Centrum Formacji Duchowej.
Parada smoków 2024 – konkurs
Pani Marta z naszego przedszkola zaprosiła nas na paradę smoków, w której brała udział 9