yes

W drugim tygodniu ferii starszaki odkrywały podwodny świat i poznawały skarby Ziemi. Rozmawiały m.in. o tym, czy w Polsce są wulkany, czym różni się gejzer od wulkanu i jakie niebezpieczeństwa są z nimi związane, gdzie znajduje się największa na świecie rafa koralowa i kto ją zamieszkuje. Poznały także zabawną historię „O złośnicy Ośmiornicy” i szukały sposobów, jak mogą jej pomóc. Nie zabrakło także zabaw z rywalizacją, badawczych oraz językowych.

Czy łatwo jest przemierzyć drogę z odległego kosmosu na głębokości ziemi i wody? Starszaki znalazły skuteczny sposób. Jaki? Nieodłącznym elementem zabaw w tym czasie było szare, kartonowe pudło, które tym razem z rakiety zamieniło się w kilkuosobową łódkę😊.

  1. Marlena Monika Siuta, nauczycielka oddziału III
  2.  
Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny