W święto św. Kazimierza Królewicza delegacja dzieci z przedszkola wyruszyła na ul. Szpitalną 10, by złożyć życzenia Czcigodnej Solenizantce Matce Kazimierze Gołębiowskiej Przełożonej Generalnej Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. Dzieci z wielkim przejęciem weszły do klasztoru gdzie wszystko było dla nich nowe. Po życzeniach i poczęstunku poszły do kościoła św. Tomasza. Tu pomodliły się piosenką i pooglądały piękne obrazy. Wielkie zdziwienie i zachwyt dzieci obudził ogromny krzyż, na który patrzyły zadzierając głowy. Na zdjęciu kościoła z fotorelacji widać też po lewej stronie obraz przedstawiający Służebnicę Bożą s. Emanuelę Kalb, której wierni nawiedzający kościół powierzają swoje intencje.