yes

W święto św. Kazimierza Królewicza delegacja dzieci z przedszkola wyruszyła na ul. Szpitalną 10, by złożyć życzenia Czcigodnej Solenizantce Matce Kazimierze Gołębiowskiej Przełożonej Generalnej Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego. Dzieci z wielkim przejęciem weszły do klasztoru gdzie wszystko było dla nich nowe. Po życzeniach i poczęstunku poszły do kościoła św. Tomasza. Tu pomodliły się piosenką i pooglądały piękne obrazy. Wielkie zdziwienie i zachwyt dzieci obudził ogromny krzyż, na który patrzyły zadzierając głowy. Na zdjęciu kościoła z fotorelacji widać też po lewej stronie obraz przedstawiający Służebnicę Bożą s. Emanuelę Kalb, której wierni nawiedzający kościół powierzają swoje intencje.

 

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny