• 8 marca odbyło się podsumowanie konkursu “Moja gra logopedyczna” i wręczenie nagród konkursowych w obecności dzieci z przedszkola i nauczycieli.
  • W konkursie wzięło udział 9 rodzin z przedszkola. Przyniesione gry oceniało trzyosobowe Jury.
  • I miejsce – Maciej Land
  • II miejsce – Aleksandra Oleksy
  • III miejsce – Stefan Sikora
  • Wyróżnienie – Klara Szewczyk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Laureaci otrzymali dodatkowo nagrody książkowe.

Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu była Pani mgr Marta Smarzewska-Złotnik, logopeda z naszego przedszkola.