yes

Chociaż do wiosny jeszcze trochę czasu zostało, choć jeszcze zima częstuje nas przymrozkami, na naszym placu zabaw kolorowo i gwarnie. To Maluszki korzystając z pięknego słonecznego dnia wyszły na podwórko. Zaroiło się od kolorowych czapek, w ruch poszły wszystkie pojazdy i zabawki, a w powietrzu dało się wyczuć radość z bycia razem. Nieważne, że troszkę marzły ręce, które zapomniały o rękawiczkach, a na buziach malowały się rumieńce od ostrego, bądź co bądź, zimowego powietrza, kiedy tyle można wybiegać, pojeździć, wyskakać. Czasem tak mała z pozoru sprawa, jak wyjście na podwórko, może stać się prawdziwą wyprawą w świat dziecięcej zabawy.

  1. Anna Drozdowska, nauczycielka oddziału I

W przyrodzie, w ogrodzie, też są maluchy…

Kategorie
Dzień świętości życia
Obchodzony zwykle dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Mary Pannie Dzień Świętości Życia, w
Ptaki. Wiosenne.
Ptaki nie ruszają się z gniazd. Jakby były z plasteliny. Z pracowni plastycznej Starszaków. Podziwiamy,
Zawód ratujący życie
Dziś na zajęcia do starszaków przyszła Mama Emilki. Weszła do sali ubrana w biały fartuch
5 x wiosna
Wiosna z dnia na dzień się zmienia. Może o to chodzi w tych dziecięcych obrazkach?