yes

Chociaż do wiosny jeszcze trochę czasu zostało, choć jeszcze zima częstuje nas przymrozkami, na naszym placu zabaw kolorowo i gwarnie. To Maluszki korzystając z pięknego słonecznego dnia wyszły na podwórko. Zaroiło się od kolorowych czapek, w ruch poszły wszystkie pojazdy i zabawki, a w powietrzu dało się wyczuć radość z bycia razem. Nieważne, że troszkę marzły ręce, które zapomniały o rękawiczkach, a na buziach malowały się rumieńce od ostrego, bądź co bądź, zimowego powietrza, kiedy tyle można wybiegać, pojeździć, wyskakać. Czasem tak mała z pozoru sprawa, jak wyjście na podwórko, może stać się prawdziwą wyprawą w świat dziecięcej zabawy.

  1. Anna Drozdowska, nauczycielka oddziału I

W przyrodzie, w ogrodzie, też są maluchy…

Kategorie Aktualności

Ostatnie wpisy

Zajęcia z położną
  Przygotowując się do obchodów Dnia Świętości Życia, zaprosiliśmy na zajęcia do grupy maluszków mamę
Maluchy w świecie książek
W grupie maluszków przez cały tydzień od 2 do 5 kwietnia wszystkie zajęcia dotyczyły książek.
Życzenia świąteczne
Na Święta Paschalne s. Adriana i cała kadra przedszkola życzy radosnych spotkań z Jezusem Zmartwychwstałym,
Święcenie pokarmów w przedszkolu
Tradycyjnie w Wielką Środę odbywa się w przedszkolu święcenie pokarmów. W tym dniu brakowało tylko
Królowa Śniegu – spektakl muzyczny
Dziś w Kinie Kijów przedszkolaki z oddziału II i III oglądały baśń muzyczną Królowa Śniegu.
Informacje
Drodzy Rodzice 26 marca 2024 – Starszaki Średniaki jadą do Kina Kijów na spektakl muzyczny