yes

Chociaż do wiosny jeszcze trochę czasu zostało, choć jeszcze zima częstuje nas przymrozkami, na naszym placu zabaw kolorowo i gwarnie. To Maluszki korzystając z pięknego słonecznego dnia wyszły na podwórko. Zaroiło się od kolorowych czapek, w ruch poszły wszystkie pojazdy i zabawki, a w powietrzu dało się wyczuć radość z bycia razem. Nieważne, że troszkę marzły ręce, które zapomniały o rękawiczkach, a na buziach malowały się rumieńce od ostrego, bądź co bądź, zimowego powietrza, kiedy tyle można wybiegać, pojeździć, wyskakać. Czasem tak mała z pozoru sprawa, jak wyjście na podwórko, może stać się prawdziwą wyprawą w świat dziecięcej zabawy.

  1. Anna Drozdowska, nauczycielka oddziału I

W przyrodzie, w ogrodzie, też są maluchy…

Kategorie
Msza Święta 2023-2024
Msze Święte dla dzieci i rodzin, niedziela 11.00 10 września 8 października 12 listopada 10
Akcja ogólnopolska – Sprzątanie świata
Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji Sprzątanie świata – Polska. Mamy rękawice, worki
Życzenia Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie i Rodzice, Wszyscy, dla których
Legioneloza – co warto wiedzieć?
https://www.gov.pl/web/wsse-krakow/legioneloza—co-warto-wiedziec